Sosyal Aktiviteler

Ilanlar

SOSYAL AKTİVİTELER

Çelebi personelinin iş dışında da kendini sosyal olarak geliştirmesine destek verilir. Tüm çalışanlarımızın faydalanabileceği sosyal ortamların yaratılmasına gayret edilmektedir.

Bunun en güzel örneklerinden biri, çalışanlarımıza ve çocuklarına yönelik düzenlenen tiyatro organizasyonlarıdır.

Bir diğeri ise tüm Çelebi grubunda takımların oluşturulduğu ve yarıştığı Bowling turnuvalarıdır. İlk üçe giren takımlara ödüller verilmektedir.

Genel müdürlük ve tüm istasyonlar spor turnuvaları, gezi ve piknik gibi bölgesel aktiviteler düzenlemektedir. Ayrıca sosyal aktiviteleri çeşitlendirmek ve aktivitelere katılımı genişletmek için Çelebi Hava Servisi’nde bir Sosyal Komite kurulmuştur.

2008 yılında Patika yapım tarafından organize edilen Corporate Film Festivali'ne ilk kez katılan Çelebi Holding ve bağlı şirketleri çalışanlarının geniş katılımı ile oluşturulan Çelebi Film Ekibi,  Kurmaca film dalında “En İyi Film” ve “En İyi Erkek Oyuncu” ödüllerine layık görüldü.

2009 yılında aynı organizasyona 2. kez katılan Çelebi Film Ekibi, Kısa Film-İletişim dalında “En İyi Erkek Oyuncu” ve “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerine layık görülürken, Reklam kategorisinde de “En İyi Film”, “En İyi Yönetmen” ve “En İyi Oyuncu” ödülleri olmak üzere toplam 4 ödülden 3’üne layık görünen taraf oldu.

2010 yılında Çelebi Hava Servisi genel müdürlük çalışanlarından oluşturulan Sosyal Komite tarafından; çalışanlarımızın 07 - 12 yaş çocuklarının katıldığı "Benim Bayramım Resim Yarışması" ve ayrıca tüm çalışanlarımızın katıldığı "Amatör Fotoğraf Yarışması" düzenlenerek dereceye girenler ödüllendirilmiştir.